Kerem Bürsin ve Afra Saraçoğlu “İyi Oyun”da Kardeş Oluyor

keremiya
13 Eki 2018
Kerem Bürsin ve Afra Saraçoğlu “İyi Oyun”da Kardeş Oluyor

Kerem Bürsin ve Afra Saraçoğlu merakla beklenen İyi Oyun filminde! İkili Türkiye’nin ve dünyanın ilk e-spor filmi “İyi Oyun”da ağabey-kardeşe hayat verecekler. Bürsin ve Saraçoğlu filmde mücadeleci kardeşler Rüzgar ve Ada karakterleri ile karşımıza çıkacaklar.

Merakla beklenen gençlik filmi milyonların oynadığı bilgisayar oyunu League of Legends’ın Türkiye’deki büyük turnuvasına hazırlanan beş gencin hikayesini anlatan filmin çekimleri son hız devam ediyor.

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar…

Filmin yönetmen koltuğunda Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız yönetmenliğini yapan Umut Aral oturuyor. Filmin kadrosunda Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Mert Yazıcıoğlu, Türkiye’nin en popüler Youtuber isimlerinden Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Tolga Canbeyli ve Bada Oh Deniz de yer alırken, senaryosu ise Emre Sirel’e ait.

“İyi Oyun” 12 Ekim’de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar